Doradzamy, jak dobrać biurową budkę telefoniczną do aranżacji wnętrza

Trendy w aranżacji biur pokazują jasno – chcesz przyciągać młodych i zdolnych? Postaw na dobry design i udogodnienia! Ma być ergonomicznie, stylowo i przyjemnie. Dobrze zaprojektowane wnętrza powodują, że zespoły chętniej spotykają się biurach. Poznaj kabiny dźwiękoszczelne, które zapewniają komfort pracy i sprawiają, że aranżacja firmy wpisuje się w najnowsze style projektowania. Przed Tobą Big Hauz i The Box – połączenie funkcjonalności i najlepszego designu. Sprawdź, która lepiej sprawdzi się w aranżacji Twojego biura!

Budka telefoniczna dopasowana do Twojego biura

Dla nowych pokoleń pracowników liczy się efektowny wygląd biura. Praca to także miejsce spotkań, w którym miękkie kolorowe pufy i strefy relaksu wypełnione hamakami są na porządku dziennym. Co jednak łączy wszystkich, bez względu na wiek, to potrzeba komfortu przy realizowaniu zadań. Budki akustyczne wpisują się idealnie we współczesne trendy projektowania. Stały się one symbolem nowoczesności i dbania o potrzeby pracownika.

W Available oferujemy kilka modeli biurowych budek telefonicznych, różniących się między sobą głównie wielkością i designem. Wszystkie modele kabin to efektowne wyposażenie, które dodaje przestrzeni profesjonalnego wyglądu. Ich kształt jest dość uniwersalny, dlatego dobrze wpisuje się w pomieszczenia o różnej stylistyce. Swój wybór możesz dopasować do kolorystyki biura i charakteru marki. Możliwości personalizacji kabiny dźwiękoszczelnej jest naprawdę sporo. Co chcemy Ci dziś zaproponować?

Nowocześnie czy naturalnie?

Na główne bohaterki tego artykułu wybraliśmy budki The Box i Big Hauz. Dlaczego? Głównie dlatego, że to dwa różne modele kabin, które pozwolą Ci zobaczyć, jakie możliwości aranżacyjne drzemią w tym praktycznym rozwiązaniu. Bez względu na wariant, na wyposażeniu każdej z nich znajdziesz:

  • czujnik ruchu zintegrowany z oświetleniem LED,
  • wentylację,
  • 1 wewnętrzne gniazdko 230V,
  • siedzisko z filcową tapicerką,
  • blat roboczy.

Jeśli w Twoim biurze króluje nowoczesność, wybierz pierwszą z propozycji. Swoją kabinę dźwiękoszczelną The Box spersonalizujesz pod kątem koloru zewnętrznej i wewnętrznej powłoki oraz wykładziny. Big Hauz lepiej sprawdzi się w miejscach o subtelniejszym designie. Wykonana z drewna budka telefoniczna to estetyczna bryła w kształcie domku wykonana. Jest ona całkowicie przeszklona. W jej wnętrzu zmieszczą się aż dwie osoby! Na oba modele budek możemy nadrukować logo Twojej firmy lub inną wybraną przez Ciebie grafikę.

Kolory kontra minimalizm

Aranżacja musi być przede wszystkim spójna. Kabina dźwiękoszczelna może być zarówno elementem, który zdominuje projekt wnętrza i zmieni jego charakter, jak i meblem wtapiającym się w tło. Możesz postawić na energetyczne kolory, nawiązujące np. do barw Twojego brandu lub na minimalistyczną kolorystykę, która kojarzyć się będzie z relaksem. Specjaliści z instytutu Pantone podkreślają znaczenie barw w biurach. Jeśli masz wątpliwości, co wybrać, postaw na ciepłe i łagodne tonacje, które ukoją zmysły. Minimalistyczny Big Hauz idealnie uzupełni wystrój wnętrza, w którym prostota i natura odgrywają główną rolę.

Gdzie ustawić budkę akustyczną?

Niech biurowa budka akustyczna stanie w miejscu, które jest jednocześnie blisko stanowisk pracy, jak i odpowiednio daleko, by zapewniać prywatność. Dźwiękoszczelność kabin pozwala na postawienie ich w niedalekiej odległości od biurek i nie musisz martwić się o odseparowanie ich od bodźców zewnętrznych.

Jeśli stawiasz na przezroczysty elegancki model Big Hauz, możesz chcieć go wyeksponować w najbardziej widocznym miejscu pomieszczenia. Gdy postawisz tę budkę przy oknie, przy okazji zapewnisz osobom z niej korzystającym piękny widok. Duża szczelność akustyczna pozwala na postawienie budki w dowolnym punkcie biura.

Spójny styl to podstawa!

Harmonijna aranżacja wnętrza wspiera dobre samopoczucie i koncentrację. Dobrze urządzone biura sprzyjają realizacji zadań i tworzeniu się silnych zespołów. Kabiny dźwiękoszczelne tworzyliśmy z myślą o wymagających pracodawcach i pracownikach, dla których funkcjonalność liczy się równie mocno, co estetyka. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele budek akustycznych. Zobacz je wszystkie i dobierz produkt najlepiej wpisujący się w wystrój Twojego biura!