Blog

Trendy w projektowaniu biur na rok 2020

Trendy, jakie możemy obserwować w aranżacji wnętrz, wynikają ze ścierania się czynników dwojakiego rodzaju; z jednej strony są one efektem przejściowej mody, kładącej nacisk przede wszystkim na estetykę. Niejako na przeciwnym biegunie znajdują się względy praktyczne, wynikające z konieczności stworzenia funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni oraz umieszczenia w niej niezbędnych pracownikom elementów wyposażenia.

Budka telefoniczna w agencji reklamowej. Dlaczego warto?

Agencja reklamowa w niczym nie przypomina spokojnego biura. Nowe idee, burze mózgów, dyskusje... wszystko to składa się na niezwykłą dynamikę tego miejsca, ale jednocześnie generuje spory hałas. Zastanawiasz się, jak stworzyć pracownikom komfortowe miejsce pracy, nie ograniczając przy tym ich kreatywności? Kuczem do sukcesu jest właściwe zaaranżowanie przestrzeni. Jak to zrobić, nie inwestując w remont lub wynajem kolejnych pomieszczeń? Już spieszymy z wyjaśnieniami.

Biura coworkingowe w Trójmieście

Coworking to idea, która zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród freelancerów, ale też pośród drobnych przedsiębiorców, poszukujących ekonomicznych rozwiązań dla swojego biznesu. Biura coworkingowe pojawiają się już nie tylko w stolicy, ale też w innych miastach. Dzisiaj przyjrzyjmy się, jak to wygląda w Trójmieście. Przyjrzyjmy się zatem, jak wygląda oferta tego typu miejsc i czy trójmiejscy freelancerzy mają wiele opcji do wyboru.

Dlaczego budki telefoniczne to najlepsze rozwiązanie dla biura? 3 powody!

Cisza, spokój, niezawracający głowy koledzy... Cóż, niestety. Pracując na gwarnym open space, często można o tym tylko pomarzyć. Jednak tak naprawdę to marzenie jest jak najbardziej do zrealizowania! I wcale nie trzeba w tym celu rzucać pracy na etacie i zaszywać się w domu z komputerem. Rozwiązaniem jest postawienie w pobliżu biurowej przestrzeni kilku budek dźwiękoszczelnych. Sprawdź, czemu warto w nie zainwestować, prowadząc nowoczesną firmę!

Biura coworkingowe w Radomiu

W podróży po polskich coworkingach odwiedziliśmy już kilka miast. Dziś udajemy się do kolejnego – do Radomia. Okazuje się, że ma on spory potencjał. Nie ma tu zbyt wielu takich miejsc! Co to oznacza? To proste! Może jest to rynkowa nisza, która właśnie czeka na zapełnienie? Sprawdźmy, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o przestrzenie biurowe w Radomiu!

Trendy w projektowaniu biur na rok 2020

Wraz z nowym rokiem wielkimi krokami nadchodzą też zmiany w aranżacji wnętrz. Dotyczy to zarówno przestrzeni prywatnych, jak i publicznych – w tym biur. Rośliny, inne barwy, dźwiękoszczelne budki... Co jeszcze przyniosą najbliższe miesiące, jeśli chodzi o projektowanie miejsc pracy? Zobacz nasze podsumowanie!

Jak urządzić biurową kuchnię?

W każdej firmie jest takie miejsce, gdzie można choć przez chwilę odpocząć. Zjeść, luźno porozmawiać z kolegami, wypić kawę.... Co to takiego? To oczywiście biurowy aneks kuchenny. Aby była to naprawdę przyjazna, sprzyjająca integracji pracowników przestrzeń, należy dobrze przemyśleć jej układ. Czego nie może zabraknąć w takiej kuchni? Zobacz!

Budki telefoniczne – co zmieniają w komunikacji?

Obecnie żyjemy w czasach, gdy spora liczba firm stawia na otwarte przestrzenie biurowe. I choć nie bez powodu dąży się do integracji pracowników w jednym miejscu, na dłuższą metę praca taka bywa dla niektórych uciążliwa. Widząc to, pracodawcy wdrażają nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania w postaci kabin dźwiękoszczelnych. Jaki wpływ na komunikację w firmie mają takie budki? W czym mogą pomóc? Zobacz!

Biura coworkingowe w Rzeszowie

W naszym cyklu, opisującym polskie przestrzenie coworkingowe, odwiedziliśmy już kilka miast. Pokazaliśmy takie biura z Olsztyna, Częstochowy czy Kielc. Dziś natomiast udajemy się z wizytą do stolicy województwa podkarpackiego. Jakie coworkingi czekają na freelancerów w Rzeszowie? Gdzie można wybrać się, aby spokojnie popracować nad swoim projektem? Zapraszamy na krótki przegląd rzeszowskich coworkingów!

Sylwestrowy poczęstunek w biurze. Jak zrobić go z głową?

I znów koniec roku zbliża się wielkimi krokami. W ostatni dzień roku lub dzień wcześniej niektóre biura organizują małe przyjęcie dla swoich pracowników. To czas na podsumowania, ale też chwila wytchnienia i relaksu w koleżeńskim gronie. Pytanie brzmi: jak sensownie urządzić takie spotkanie – tak, aby wszyscy byli zadowoleni? O czym pamiętać? Zobacz nasze porady!