Blog

Biura coworkingowe w Radomiu

W podróży po polskich coworkingach odwiedziliśmy już kilka miast. Dziś udajemy się do kolejnego – do Radomia. Okazuje się, że ma on spory potencjał. Nie ma tu zbyt wielu takich miejsc! Co to oznacza? To proste! Może jest to rynkowa nisza, która właśnie czeka na zapełnienie? Sprawdźmy, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o przestrzenie biurowe w Radomiu!

Trendy w projektowaniu biur na rok 2020

Wraz z nowym rokiem wielkimi krokami nadchodzą też zmiany w aranżacji wnętrz. Dotyczy to zarówno przestrzeni prywatnych, jak i publicznych – w tym biur. Rośliny, inne barwy, dźwiękoszczelne budki... Co jeszcze przyniosą najbliższe miesiące, jeśli chodzi o projektowanie miejsc pracy? Zobacz nasze podsumowanie!

Jak urządzić biurową kuchnię?

W każdej firmie jest takie miejsce, gdzie można choć przez chwilę odpocząć. Zjeść, luźno porozmawiać z kolegami, wypić kawę.... Co to takiego? To oczywiście biurowy aneks kuchenny. Aby była to naprawdę przyjazna, sprzyjająca integracji pracowników przestrzeń, należy dobrze przemyśleć jej układ. Czego nie może zabraknąć w takiej kuchni? Zobacz!

Budki telefoniczne – co zmieniają w komunikacji?

Obecnie żyjemy w czasach, gdy spora liczba firm stawia na otwarte przestrzenie biurowe. I choć nie bez powodu dąży się do integracji pracowników w jednym miejscu, na dłuższą metę praca taka bywa dla niektórych uciążliwa. Widząc to, pracodawcy wdrażają nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania w postaci kabin dźwiękoszczelnych. Jaki wpływ na komunikację w firmie mają takie budki? W czym mogą pomóc? Zobacz!

Biura coworkingowe w Rzeszowie

W naszym cyklu, opisującym polskie przestrzenie coworkingowe, odwiedziliśmy już kilka miast. Pokazaliśmy takie biura z Olsztyna, Częstochowy czy Kielc. Dziś natomiast udajemy się z wizytą do stolicy województwa podkarpackiego. Jakie coworkingi czekają na freelancerów w Rzeszowie? Gdzie można wybrać się, aby spokojnie popracować nad swoim projektem? Zapraszamy na krótki przegląd rzeszowskich coworkingów!

Sylwestrowy poczęstunek w biurze. Jak zrobić go z głową?

I znów koniec roku zbliża się wielkimi krokami. W ostatni dzień roku lub dzień wcześniej niektóre biura organizują małe przyjęcie dla swoich pracowników. To czas na podsumowania, ale też chwila wytchnienia i relaksu w koleżeńskim gronie. Pytanie brzmi: jak sensownie urządzić takie spotkanie – tak, aby wszyscy byli zadowoleni? O czym pamiętać? Zobacz nasze porady!

Jak przygotować biuro na święta Bożego Narodzenia?

Kolejne święta za pasem. Przygotowania do nich idą pełną parą. Zanim jednak nastąpią spotkania w rodzinnym gronie, zanim odbędą się telefoniczne rozmowy pełne życzeń, warto wprawić się w świąteczny nastrój. Można to zrobić nawet w pracy! Wystarczy udekorować biuro oraz spędzić miły czas ze współpracownikami na firmowej wigilii. Szefostwo z pewnością nie zapomni też o niewielkich upominkach... A może nawet zadba o nowe wyposażenie do biura? Zobacz, jak urządzić biuro na nadchodzący czas!

Budka telefoniczna dla biura cold callingowego!

Według jednych – skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów. Zdaniem innych – mało efektywny proces, który nie generuje zbyt wielu zysków. Cold calling, bo o nim mowa, jest tematem dyskusyjnym.

Jak zaprojektować biuro z dobrą akustyką?

Powszechnie wiadomo, że hałas dekoncentruje. Nadmiar dźwięków niekorzystnie wpływa na wydajność pracowników biurowych. Dlatego też współcześnie dba się o to, aby biura były przemyślane pod względem panującej w nich akustyki.

Choroby biurowe. Uważaj, jak pracujesz!

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o ergonomii pracy. Szkolenia z BHP są zazwyczaj obowiązkowe dla wszystkich pracowników – biurowych także.