Blog

Jak przygotować biuro na święta Bożego Narodzenia?

Kolejne święta za pasem. Przygotowania do nich idą pełną parą. Zanim jednak nastąpią spotkania w rodzinnym gronie, zanim odbędą się telefoniczne rozmowy pełne życzeń, warto wprawić się w świąteczny nastrój. Można to zrobić nawet w pracy! Wystarczy udekorować biuro oraz spędzić miły czas ze współpracownikami na firmowej wigilii. Szefostwo z pewnością nie zapomni też o niewielkich upominkach... A może nawet zadba o nowe wyposażenie do biura? Zobacz, jak urządzić biuro na nadchodzący czas!

Budka telefoniczna dla biura cold callingowego!

Według jednych – skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów. Zdaniem innych – mało efektywny proces, który nie generuje zbyt wielu zysków. Cold calling, bo o nim mowa, jest tematem dyskusyjnym.

Jak zaprojektować biuro z dobrą akustyką?

Powszechnie wiadomo, że hałas dekoncentruje. Nadmiar dźwięków niekorzystnie wpływa na wydajność pracowników biurowych. Dlatego też współcześnie dba się o to, aby biura były przemyślane pod względem panującej w nich akustyki.

Choroby biurowe. Uważaj, jak pracujesz!

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o ergonomii pracy. Szkolenia z BHP są zazwyczaj obowiązkowe dla wszystkich pracowników – biurowych także.

Biura coworkingowe w Olsztynie

Jakiś czas temu pisaliśmy na blogu o biurach coworkingowych, znajdujących się w miastach na południu kraju. Czas zatem przenieść się do innych województw! Dziś postanowiliśmy zajrzeć do serca Warmii i Mazur.

Telefoniczna budka akustyczna. Czym jest? Charakterystyka!

Znaleźć ją można w wielu nowoczesnych firmach. Niewielka, nie zajmuje dużo miejsca, a za to jest bardzo pomocnym elementem wyposażenia biura. Kabina dźwiękoszczelna, bo o niej będzie ten artykuł, to prawdziwe wybawienie na open space. Czym tak naprawdę ona jest? Co w niej można znaleźć i dlaczego warto ją zakupić do firmy? Zobacz!

Akustyka w biurze – ciche biuro, bez uciszania pracowników?

Podążając za zachodnimi trendami, w Polsce buduje się coraz więcej biur typu open space. Choć sprzyjają one pracy zespołowej, to osoby w nich pracujące bywają zmęczone nieustannym gwarem i szmerem rozmów. Do tego dzwoniące telefony, szuranie krzeseł... Co zatem zrobić? Sposobów na poprawę sytuacji jest kilka, a wśród nich – nowoczesne kabiny dźwiękoszczelne. Zobacz, jak stworzyć w biurze lepsze warunki pracy!

Chill zone w biurze – co to jest?

Standardowy, 8-godzinny dzień pracy wymaga, aby robić sobie chociażby krótkie przerwy. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o efektywność pracowników biura, stwórz dla nich przestrzeń relaksu! Czym jest chill zone? Co powinno się w niej znaleźć? Dlaczego przyda się tam kabina dźwiękoszczelna? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!

Biura coworkingowe w Kielcach

Praca z domu to coś, do czego dąży dziś wiele osób. Jednak ci, którzy przeszli na freelance, doświadczają nieraz potrzeby wyjścia poza swoje cztery kąty. Dokąd zatem można pójść z laptopem w Kielcach? Czy kawiarnie to jedyna opcja? Niekoniecznie! W mieście istnieje kilka przestrzeni coworkingowych. Gdzie znajdziesz biura, wyposażone w odpowiedni sprzęt i wygodne biurka? Jakie są ceny wynajmu? Na co zwracać uwagę, wybierając coworking? Sprawdź!

Biura coworkingowe w Częstochowie – które wybrać?

Coraz więcej osób rezygnuje z etatu po to, aby zacząć pracować na swoim. Freelancerów z różnych dziedzin przybywa. Są wśród nich programiści, copywriterzy, fotografowie, graficy i ci, prowadzący biznes wyłącznie online. Czy takie osoby zawsze mają swoje domowe biuro? Niekoniecznie! Bywa, że korzystają one z oferty biur coworkingowych. Nie brakuje kilku takich miejsc również w Częstochowie. Żyjesz w tym mieście i rozważasz pracę na własny rachunek? Jest to zatem przydatna dla Ciebie wiedza. Sprawdź, gdzie konkretnie znajdziesz przestrzenie coworkingowe!