Blog

Upskilling i reskilling, czyli jak rozwijać kompetencje pracowników?

Zmiana lub pogłębianie kompetencji pracowników to gwarancja sukcesu firmy. Dlaczego upskilling oraz reskilling jest tak ważny w obecnych czasach? Jak można rozwijać umiejętności zespołu?

Najważniejsze zasady feedbacku – zrób to dobrze!

Jak dobrze udzielać informacji zwrotnej? Poznaj zasady pozytywnego i negatywnego feedbacku. Dlaczego jest tak ważny w każdej sprawnie funkcjonującej organizacji?

Ucz się od największych i zaprojektuj biuro w duchu space brandingu!

Jakie jest dla Ciebie idealne miejsce pracy? Co takiego atrakcyjnego oferują swoim pracownikom firmy Google czy Apple? Dowiedz się, jak wprowadzić space branding do przestrzeni biurowej.

Deep work – co to jest i jak możesz go zastosować w swojej pracy

Na czym polega deep work i jakie są zasady głębokiej pracy? Jak wdrożyć technikę pomodoro do planu dnia? W artykule dowiesz się, jak skutecznie podnieść efektywność pracy w biurze.

zespół multigeneracyjny

Różne pokolenia w jednym miejscu pracy – co zrobić, żeby to się udało? Poznaj porady ekspertów!

W firmach działających wiele lat na rynku przedział wiekowy pracowników może być bardzo szeroki. W jaki sposób integrować różne pokolenia? Jak eliminować źródła potencjalnych konfliktów?

rozmowa rekrutacyjna

3 kroki do przeprowadzenia udanej zdalnej rozmowy rekrutacyjnej. Sprawdź!

Rozmowy rekrutacyjne online są coraz częstszym elementem procesu zatrudniania. Jak prawidłowo ja przeprowadzić? Na co zwracać uwagę podczas wywiadu z kandydatem?

powitanie nowego pracownika

Onboarding pracowników. Jak go dobrze organizować?

Aby stać się częścią zespołu, nowy pracownik musi poznać panujące w firmie zasady i specyfikę pracy. Dlaczego nie należy zapominać o onboardingu? Jak ciekawie zaplanować wdrożenie?

gry biurowe

Integracja firmowa w biurze. Jakimi metodami scalać zespół i dlaczego warto?

Integrowanie pracowników to ważny proces w celu stworzenia silnego i skutecznego zespołu. W jaki sposób zbudować zgrany team w biurze? Jak radzić sobie z integracją w dobie home office?

identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki. Czym jest i gdzie powinna być widoczna?

Widoczność marki na rynku można rozumieć… także dosłownie! Jak identyfikacja wizualna wpływa na rozpoznawalność firmy? Dlaczego ważny jest wystrój biura i co ma wspólnego z kreowaniem wizerunku? Wyjaśniamy!

biuro dla start-upu

Pierwsze biuro dla start-upu. Jak wybrać odpowiedni lokal?

Nowoczesne biuro to kompleksowo wyposażone miejsce, ułatwiające pracę, ale i zapewniające relaks podczas przerw. Jak urządzić ciekawe i wygodne biuro dla start-upu i jakie są możliwości wynajmu lokalu? Sprawdź!