Blog

Biura coworkingowe w Lublinie – które wybrać?

Biura coworkingowe w Lublinie – które wybrać?

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, jesteś freelancerem lub po prostu wykonujesz swoją pracę zdalnie? Nie potrafisz skupić się w domu, a na wynajęcie lokalu najzwyczajniej w świecie nie możesz sobie pozwolić?

Home like office – czy biuro może być przyjemne niemal jak dom?

Home like office – czy biuro może być przyjemne niemal jak dom?

Badania dowodzą, że na efektywność pracy wpływają nie tylko takie czynniki jak klimat organizacji, atmosfera panująca między współpracownikami czy systemy motywacyjne. Coraz większe znaczenie ma także aranżacja przestrzeni biurowej, która powinna zostać zaplanowana w ten sposób, aby umożliwiać swobodny przepływ informacji i jednocześnie sprzyjać koncentracji.

Trendy w Human Resources w 2019 roku

Trendy w Human Resources w 2019 roku

Branża HR rozwija się niezwykle dynamicznie z roku na rok, stanowiąc ważną komórkę w każdym przedsiębiorstwie. Jakie zmiany w nadchodzącym czasie czekają ten sektor i w jakim kierunku zmierza polski HR?

Odmień swoje biuro budkami akustycznymi

Odmień swoje biuro budkami akustycznymi

W Twoim biurze brakuje pomieszczenia, w którym można spokojnie przeprowadzić rozmowę telefoniczną? A może zależy Ci, aby skutecznie wyciszyć przestrzeń biurową, by pracownicy mogli skupić się na wykonywanych zadaniach?

Alternatywa dla sal konferencyjnych – budki akustyczne

Alternatywa dla sal konferencyjnych – budki akustyczne

Pamiętacie budki telefoniczne? Kiedyś były częstym elementem miejskiego pejzażu. Nie zachwycały jednak swoim wyglądem jak te brytyjskie. Z czasem, wraz z rozwojem telefonii komórkowej, zaniknęła też potrzeba korzystania z nich.

3 zasady psychologii kolorów, które warto wdrożyć w biurze

3 zasady psychologii kolorów, które warto wdrożyć w biurze

Psychologia barw jest jednym z ważniejszych aspektów współczesnej aranżacji miejsc pracy. Nudne, banalne biura to już przeszłość. Dla pracownika spędzającego 8 godzin w firmie liczy się nie tylko funkcjonalność pomieszczeń, z których korzysta, ale również ich walor estetyczny.

Trendy w projektowaniu oryginalnych miejsc pracy

Polak statystycznie spędza w pracy przeciętnie ok. 8 godzin dziennie. Na efektywność jego działań wpływa wiele czynników. Jednym z nich, co się coraz powszechniej dostrzega, jest samo środowisko, w jakim przebywa, a co za tym idzie, odpowiednia aranżacja biurowych wnętrz.

Biura coworkingowe w Łodzi – które wybrać?

Biura coworkingowe w Łodzi – które wybrać?

Jesteś freelancerem, właścicielem początkującego startupu albo wykonujesz zadania zdalnie? Nawet przy tego rodzaju formach wykonywania pracy istotne jest miejsce, w którym możesz swobodnie zająć się swoimi obowiązkami.

Wady i zalety pracy zdalnej

Faktów i mitów na temat pracy zdalnej jest mnóstwo. Kto nie doświadczył tego rodzaju wykonywania obowiązków wynikających z zatrudnienia, nawet nie domyśla się, czego praca zdalna wymaga oraz jakie niesie ze sobą korzyści. Nie jest to dobre rozwiązanie dla każdego, dlatego postanowiliśmy przytoczyć wady i zalety tej formy realizacji zleceń.

Biura coworkingowe w Krakowie – które wybrać?

Coraz większą popularnością na polskim rynku cieszy się coworking. To wykorzystywanie wspólnej przestrzeni przez osoby odpowiedzialne za indywidualne projekty, wykonujące pracę zdalną czy rozwijające swój biznes. Zazwyczaj z tej formy korzystają właściciele startupów, osoby zatrudnione czy freelancerzy. W praktyce wygląda to tak, że zainteresowana coworkingiem osoba wynajmuje miejsce w biurze, mogąc jednocześnie korzystać z innych udogodnień, jak chociażby strefa relaksu.